Loading...

KODAS: DD6615

YPATINGIEJI NAUJOS KARTOS CIANO AKRILATO KLIJAI

Universalumas pati svarbiausia ciano akrilato klijų, daugiau žinomų kaip „SUPERKLIJAI“, savybė. Pradžioje rusų mokslininkai juos sukūrė gysloms ir arterijoms klijuoti operacijų metu, po to jie buvo plačiai naudojami technikoje. Naudojant ciano akrilatus, žymiai sutrumpėja ir supaprastėja technologinės operacijos, nes klijai akimirksniu tvirtėja (nuo kelių sekundžių iki kelių minučių). Jie pasižymi geru sukibimu su visais metalais, išlaiko darbo savybes, esant įvairiai temperatūrai. Klijų sudėtyje yra tik vienas komponentas, nereikia jokių aktyvatorių arba tirpiklių, nesukelia korozijos. Pasižymi dideliu stiprumu ir atsparumu šilumai, jais galima klijuoti detales, kurioms tenka atlaikyti mechaninius ir šiluminius krūvius. JAV pagaminti klijai iš esmės skiriasi nuo pagamintų Azijoje. Tai išties ypatingi klijai.
Patyrę automobilininkai pasakoja, kad dažnai, įsipjovus ar susižeidus, „greitąją pagalbą“ jiems suteikia ciano akrilatai: klijai akimirksniu sutraukia žaizdos kraštus, ir galima dirbti toliau. Beje, šie klijai dažnai naudojami ne tik garaže, bet ir buityje, nes padeda išspręsti daugybę smulkių problemų: priklijuoti bet kurioje vietoje dekoratyvinius kabliukus, laikiklius ir t.t.

Naujausias gaminys, pagerinta formulė. Pasižymi geru sukibimu net su tepaluotais ir nešvariais paviršiais. Nenuteka. Atlaiko aukštos temperatūros ir daugelio agresyvių skysčių poveikį.

DD6612/DD6615
Automobilio peleninės taisymas ypatingaisiais klijais
DD6612/DD6615
Su teptuku galima klijus tepti ant klijuojamo paviršiaus taškeliais. Talismanas „Ovnov“ vėl turi ausis!
DD6612/DD6615
Galinio žibinto sklaidytuvo taisymas. Nustatyti skilimo vietos beveik neįmanoma.
DD6612/DD6615
Odinės striukės taisymas. Geram kosmetiniam poveikiui pasiekti į pjūvį reikia įdėti pagrindą, kurio spalva atitinka sugadinto gaminio spalvą.