Loading...

KODAS: HG2250

Aukštųjų technologijų formulė. Neleidžia oksiduotis ir skystėti variklių alyvai, kai yra maksimalios apkrovos ir prasiveržia dujos iš degimo kameros į karterį. Atnaujina plaunamąsias, stabdančias putojimą, saugančias nuo įdrėskimų, klampiąsias alyvos savybes, gerina apsauginių priedų poveikį. Sudėtyje yra antros kartos sintetinis metalo kondicionierius SMT2, mažinantis trinties nuostolius ir variklio detalių nusidėvėjimo intensyvumą. Mažina dūmingumą ir CO išmetimą, taupo degalus, didina automobilio dinamiškumą, mažina išmetamų dujų toksines savybes. Mažina alyvos sluoksnio plyšį tarp besitrinančiųjų detalių, švelnina įdrėskimus ir susidėvėjimą, nekenkia turbokompresoriams. Mažina vožtuvų bildesį ir variklio akustinį triukšmą. Didina kompresiją, grąžina stūmoklio žiedų judrumą ir prigulimą. Didina susidėvėjusio variklio liekamąjį resursą 2–2,5 karto ir sudaro sąlygas atlikti techninę apžiūrą be kapitalinio variklio remonto. Mišinys yra išbandytas ir atitinka automobilių ir alyvų techninius parametrus. Galima naudoti su visų tipų alyvomis ir varikliais. Specialistai rekomenduoja naudoti Oil Treatment „OLD CARS&TAXI with SMT2“ vidutinės (50 000–100 000 km) ir didelės (daugiau negu 100 000 km) ridos automobiliuose, eksploatuojamose miesto sąlygomis, taksi, važiuojant dulkėtais keliais, tempiant priekabą. Reguliarus mišinio naudojimas užtikrina alyvos apsauginių priedų poveikį ir pratęsia variklio tarnavimo laiką.

VARIKLIO ALYVOS KOMPLEKSINIAI PRIEDAI

Net aukštos kokybės alyvos iš dalies praranda savo gerąsias savybes jau po 2–3 tūkst. km ridos. Alyvos sudėtyje esantys priedai (antioksidaciniai, apsaugantys nuo įdrėskimų, stabdantys putojimą, tirštinamieji, plaunamieji) neišvengiamai suardomi. Įpylus į alyvą papildomų suderintų priedų, žymiai pagerėja alyvos savybės ir pratęsiamas jos keitimo laikas. Specialistai rekomenduoja naudoti „Oil Treatment“ mišinius visiems varikliams, nepriklausomai nuo naudojamos alyvos rūšies ir eksploatacijos sąlygų.Daugiafunkciniai „Oil Treatment“ klasės priedai skirti pilti į visų tipų variklio alyvas, naudojamas benzininiams, dujiniams ir dyzeliniams varikliams. Slopina aktyvią oksidaciją ir alyvos savybių netekimo intensyvumą periodais tarp alyvos keitimų. Atnaujina ir sustiprina plaunamąsias, stabdančias putojimą, mažinančias trintį, atsparumo įdrėskimams, klampiąsias ir kitas alyvos savybes. Mažina CO kiekį, didina degalų ekonomiją, kompresiją, mažina atidirbusių dujų toksines savybes. Neleidžia susiformuoti anglių nuosėdoms ir stūmoklio žiedų „slūgsojimui“. Mažina trinties porų dinamines apkrovas. Pratęsia variklio tarnavimo laiką. Rekomenduojama šiuos priedus įpilti į mineralines ir sintetines alyvas po 2–3 tūkst. km ridos nuo pakeitimo, be to, sudėtingomis automobilio naudojimo sąlygomis priedą reikia įpilti į švarią alyvą keitimo metu. 

„OIL TREATMENT“ efektyvumo pavyzdys –  automobilio VAZ-2106 (rida 180 000 km) variklio tepimo sistemos slėgio padidinimas

Daugiafunkcinių „OIL TREATMENT“ priedų poveikis alyvų veikimo savybių pakitimui perioduose tarp alyvos keitimo